O firmie

Elitex - producent wyrobów pościelowychFirma założona została w roku 1994. Od początku działalności zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą wyrobów pościelowych. Nasz podstawowy asortyment, to: komplety pościeli, prześcieradła, poszewki, kołdry, poduszki, koce, narzuty, wyroby z wsypu, ręczniki, ścierki, obrusy bieżniki.

Głównym celem firmy jest zapewnienie najwyższej jakości produkowanych przez nas wyrobów. W jego realizowaniu ogromną rolę odgrywa nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Oferujemy szycie pościeli na dowolny wymiar, zapinanych na guziki, zamek lub na zakładkę. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Zaopatrujemy zarówno mieszkania prywatne, jak i hotele, restauracje, domy wczasowe, akademiki i szpitale.

Od 2004 roku zajmujemy się również sprzedażą firan, zasłon i tkanin dekoracyjnych oraz karniszy. Świadczymy usługi pomiarów, projektowania i szycia dekoracji okiennych oraz dodatków, tj.: narzut, pokrowców na krzesła, poszewek dekoracyjnych, obrusów.

W naszej działalności stawiamy na zadowolenie klienta. Potrafimy szybko dostosować się do najnowszych trendów, kolorystyki, wzornictwa.

Zapraszamy do współpracy.