Firany i zasłony

Oferujemy projektowanie i szycie dekoracji okiennych. Posiadamy ogromny wachlarz tkanin do wyboru, przeszło kilka tysięcy. Są to materiały najwyższej jakości, produkcji m.in.: polskiej, włoskiej, hiszpańskiej, francuskiej, niemieckiej, angielskiej, tureckiej. Dysponujemy tkaninami typu blackout (całkowicie zaciemniającymi), trudnopalnymi, obiciowymi, plamoodpornymi. Niezwykle bogata kolorystyka i wzornictwo zapewnią możliwość udekorowania nawet najbardziej wymagających wnętrz.

Szyjemy na wymiar firany, zasłony, panele, ekrany, rolety rzymskie oraz narzuty, sukienki i pokrowce na krzesła, poszewki ozdobne, obrusy i bieżniki.

W ofercie posiadamy szeroki wybór karniszy i szyn sufitowych oraz mechanizmów do rolet rzymskich i paneli. Oferujemy również karnisze i systemy sterowane elektrycznie lub z przesuwaniem sznurkowym oraz karnisze i szyny na okna łukowe, trójkątne i do wykuszy.

Świadczymy usługi pomiarów, projektowania i profesjonalnego doradztwa oraz wieszania i upinania gotowych dekoracji okiennych, a także montażu karniszy i mechanizmów rolet rzymskich.

Zapraszamy do wizyty w naszych salonach oraz do zadawania pytań przez formularz kontaktowy.

« z 18 »